Posted by admin On Czerwiec - 7 - 2017 Komentowanie nie jest możliwe

Centrum zaopatrzenia medycznego to miejsce, gdzie niejedna jednostka ochrony zdrowia – poczynając od małych działalności lekarskich, poprzez większe zakłady opieki zdrowotnej, kończąc na jednostkach takich jak szpitale, może zapewnić sobie niezbędne produkty i sprzęt, które używane są w typowej pracy z  pacjentami.

Kupującym dla towarów oferowanych przez hurtownie zaopatrzenia medycznego mogą być zarówno specjaliści medycyny wszystkich z branż, a także położne, psycholodzy, rehabilitanci, pomoce stomatologiczne, jak również ratownicy medyczni. Każdego centrum materiałów medycznych wspomaga w codziennej pracy oferując dobrej jakości, najlepsze materiały medyczne i wyspecjalizowane akcesoria.

Co można znaleźć w sklepie medycznym? Oferta obejmuje materiały i sprzęt z kilkunastu medycznych dziedzin, które obejmują zarówno produkty medycyny ogólnej, ale także środki dezynfekcyjne, akcesoria stomatologiczne, jak również sprzęt rehabilitacyjny i weterynaryjny.

Hurtownia akcesoriów i innego zaopatrzenia medycznego zaopatruje także laboratoria medyczne, oferując szeroką ilość różnorodnych materiałów i sprzętu z tej dziedziny. Wybrane z firm, jakich towary są oferowane to np. LP Italiana, Cormay i Poch.

Sklepy medyczne zaopatrują także gabinety rehabilitacji proponując stoły rehabilitacyjne, towary z zakresu ciepłolecznictwa, asortyment kinezyterapii oraz urządzenia pomocnicze dla niepełnosprawnych i wiele innych.

Sekcja zajmująca się tematyką radiologii w hurtowni zapewnia sprzęt dla centrów radiologicznych, aparaturę RTG, akcesoria, kamery identyfikacyjne, jak również wywoływarki diagnostyczne.

Z innej strony materiały i sprzęt stomatologiczny, jaki znajduje się w ofercie sklepu, obejmuje aż osiem tysięcy produktów skierowanych do dentystów, specjalistów ortodoncji i pomocy stomatologicznych. Oferowane towary pochodzą od najlepszych producentów, do których należy między innymi: Melag, Polydentia, Microbrush. W ofercie znajduję się także firmy polskie, twórcy takich produktów np. Poldent lub Chema.
Dostępne są towary takie jak materiały jednorazowego użytku np. kompozyty i cementy; materiały tymczasowe, znieczulenia, amalgamaty oraz różnego typu masy osłaniające czy akryle.

Zaprezentowany tutaj niewielki zarys asortymentu hurtowni zaopatrzenia medycznego to jedynie niewielka część wszystkiego, co znajduje się nie tylko w sklepach sprzedaży, ale również u specjalistów ds. sprzedaży, i w sprzedaży online.

Polecamy
 Cezal

Pozostałe artykuły tematyczne:

Comments are closed.