Posted by admin On Kwiecień - 11 - 2016 Komentowanie nie jest możliwe

Długie weekendy to fantastyczne rozwiązanie – w końcu jeżeli sprawnie do tego podejdziemy, wysoce prawdopodobne, iż będziemy mieli np. 7 dni wolnego. Naturalnie zbyt długie weekendy nie są dobre, nie mogą być również być zbyt – w dalszym ciągu Polska jest krajem na dorobku, ale z pewnością wolne każdemu pracownikowi się należy. Jednakże wcale nie jest powiedziane, że trzeba definitywnie siedzieć w dłuższy weekend we własnym mieszkaniu, ogrodzie bądź na działce. To takie schematyczne… Dużo lepszym pomysłem może być wycieczka za granicę. Choćby wycieczka do Rygi, Berlina bądź Florencji.

Każdego roku, zwłaszcza wycieczki last minute, są w okresie weekendowym sprzedawane praktycznie tak szybko jak świeże pieczywo. To bardzo dobrze, w końcu poznawanie innych państw, kultur, potraw, itp. jest niesamowicie interesujące, ale również rozwijające nas. Na wycieczkę zagraniczną możemy pojechać samodzielnie, ewentualnie z bliskimi, ale także z biurem podróży. Z pewnością ta druga alternatywa jest tańsza. W końcu jeżeli chcemy spędzić weekend w Lizbonie – np., sam transport to niemały koszt. Chociaż to akurat nie reguła. Wydaje się jednak, że oba rozwiązania mają całkiem sporo zalet.

Dla takich osób, które wolą jechać samochodem, a na dodatek nie mają za dużo czasu oraz pieniędzy, polecić można zwiedzanie Polski. Przecież chociażby Toruń to miejsce, w którym można miło spędzić weekend. Interesujące są również zamki, które pokazują burzliwą historię Polski. Dla osób, które raczej nie przepadają za tłumami, absolutnie odradza się pobyt w Zakopanem. Zakopane to bardzo popularne miasto, ale gdy jest długi weekend, stolica polskich Tatr jest niemalże oblężona przez podróżnych – zwłaszcza warszawiaków.
źródło: http://creativehubgroup.pl, psiatv.pl, aofn.pl, www.firmaprzewozowagdansk.pl

Pozostałe artykuły tematyczne:

Comments are closed.