Posted by admin On Czerwiec - 26 - 2017 Komentowanie nie jest możliwe

Jeśli dręczysz się z powodu nieprawidłowej konstrukcji warg sromowych lub łechtaczki, masz trudność z osiąganiem satysfakcji w życiu intymnym spowodowany modyfikacjami albo deformacjami widocznych na zewnątrz narządów płciowych albo, ze względów subiektywnych, masz ochotę zmienić wygląd miejsc intymnych – medycyna plastyczna proponuje dla wiele opcji, jakie w łatwy sposób rozwiążą Twoje bolączki i znacząco polepszą komfort funkcjonowania.

Aphrodite – dla kogo?

Pierwszą spośród bardziej interesujących możliwości ginekologii plastycznej jest użycie Aphrodite, czyli mało inwazyjnej techniki dopochwowej. Zabieg z użyciem tego lasera polecany bywa w wypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, jak też w wypadku innych nieprawidłowości. Laser może być wykorzystywany też w przypadku wielu innych problemów ginekologicznych – dokładne elementy przeprowadzanego zabiegu i metody jego dopasowania do konkretnej sytuacji ustalane są w momencie wstępnej konsultacji ginekologicznej.

Efekty zabiegu potrafią przewyższyć założenia, ponieważ powoduje on przywrócenie prawidłowego pH pochwy, zwiększa jej nawilżenie, zwiększa doznawanie przyjemności seksualnej i zmniejsza bolączki związane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Ogólna część leczenia może być w praktyce bezbolesna i bardzo szybka, Czas powrotu do normalnego funkcjonowania, względem tradycyjnych sposobów jest bardzo króciutki, a brak komfortu z nim związany – niewielki.

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg trwa nie więcej niż 15 minut i nie powoduje bólu. Polega on na wprowadzeniu do pochwy pasma odpowiedniego lasera, który wywołuje skurczenie i stymulację włókien kolagenowych. Daje to nadzieję na lepsze funkcjonowanie i utwardzenie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz obkurcza mięśnie macicy, a co za tym idzie – przywraca normalne działanie całego układu moczowego.

Rezultatem jest polepszenie jakości życia jak również psychicznej stabilności, oraz radości życia.

Bezpośrednio po leczeniu prawdopodobny jest natychmiastowy powrót do normalnych zadań.

Masz problem z częstym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie objawy jak suchość pochwy, jej zapalenie, dyskomfort w trakcie stosunku, swędzenie lub palenie? Przechodzisz menopauzę i trapią Cię coraz większe problemy w czerpaniu przyjemności w stosunkach intymnych? Chcesz poprawić wygląd warg sromowych? Masz kłopot z akceptacją estetyki Twoich okolic intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to rozważ zabieg Aphrodite, jaki w 15 minut potrafi usunąć wszystkie bolączki, które do tej pory jawiły się jako niemożliwe do rozwiązania.

Odwiedź:

Wroclaw ginekolog

Pozostałe artykuły tematyczne:

Comments are closed.