Skip to main content
O nas

Specjalizujemy się w dodatkach, akcesoriach, projektujemy elementy wystroju wnętrz.

Elementy wykończenia podłóg i wnętrz.

Dopełnieniem każdego remontowanego pomieszczenia są dodatki. To one stanowić będą nie tylko ozdobę lecz przede wszystkim decydować będą o charakterze i klimacie każdego pomieszczenia. Nie ważne czy remontujemy pokoje, kuchnie, łazienkę czy hol w każdym z nich wykorzystanie odpowiednio dobranych elementów wykończeniowych nada im klimatu i estetyki.
Jednym z podstawowych elementów wykończeniowych są listwy. Na rynku spotkamy szeroki wybór tych produktów. Obejmuje on nie tylko producentów, lecz także materiałów z jakich są wykonane, szeroką gamę kolorystyczną i różne modele.

Kultura pracy

Wprowadzamy innowacje w każdym projekcie bez wyjątków.

01

Konsultacje zmian.

02

Inspirujemy efektem końcowym.

03

Listwy wykończeniowe produkowane są przy wykorzystaniu najnowszych osiągnięć technicznych i technologicznych w oparciu o dobrze dobrane materiały wyjściowe i przy udziale wykwalifikowanych pracowników. Wszystko to w trosce o osiągnięcie jak najlepszych produktów, spełniających wymagania i oczekiwania klientów.
Drugim dość znaczącym elementem wykończeniowym są listwy przypodłogowe, stanowią one także ważny detal każdej podłogi. Nieważne czy jest ona wykonana z paneli, drewna czy płytek, każda z nich potrzebuje odpowiedniej oprawy, a taką właśnie stanowią listwy. Można również pod nimi schować kable, potrzebne do rozprowadzenia różnych urządzeń elektrycznych zainstalowanych w tych pomieszczeniach.
Przedsiębiorstwa profesjonalnie zajmujące się produkcją listew przypodłogowych wykonują je z drewna pokrytego naturalnym fornirem, z duroplastu, polimeru, duroplymeru i poliuretanu. Produkty stanowiące elementy wykończeniowe produkowane są w szerokiej gamie kolorów i wersjach. Nadają się zarówno do pomieszczeń o bardzo nowoczesnym charakterze, jak i klasycznym wyglądzie.