Skip to main content

Kostka brukowa stanowi dobre rozwiązanie w przypadku aranżacji ścieżki ogrodowej, traktów spacerowych lub podjazdów przy domu. Wytrzymałość kostki brukowej oraz odporność na zabrudzenia to jej atuty.
Firmy zajmujące się brukarstwem, oferują budowę zarówno z materiałów własnych jak i dostarczonych przez klienta.
Oprócz standardowych usług w postaci ułożenia kostki, zapewniają również wykonanie podbudowy oraz oświetlenie alejek. Cena za usługę uzależniona jest od specyfikacji budowy. Firmy działające na terenie Krakowa zapewniają dokonanie wstępnej wyceny. Oferują one zazwyczaj również możliwość odwodnienia lub nawodnienia terenu oraz wykonanie projektu. Załączona prezentacja może powstać tak w 2D jak i 3D.
Dobrze gdy wybrana firma może pochwalić się doświadczenie oraz wykwalifikowanymi pracownikami. Dodatkowym atutem będzie bogate zaplecze maszynowe oraz asortyment kostki brukowej. Niektóre przedsiębiorstwa posiadają w swoim składzie także płyty tarasowe i elementy ogrodzeniowe.
Jeśli nie wiesz jaki materiał wybrać, pracownicy firmy doradzą ci w tym aspekcie. Wszystko to po to, aby zapewnić komfort, estetyczny wygląd oraz dostosowanie do panujących trendów. Przed dokonaniem projektu i wyceny, pracownik firmy powinien obejrzeć teren i dopiero przystąpić do działania. Usługi firmy brukarskiej można zamówić przez internet lub w placówce spółki. Koniecznie zapytaj o udzielenie gwarancji oraz ceny. Zwróć również uwagę na ceny transportu materiału i możliwość obejrzenia próbek.

an-kam.pl